Veido odos priemonės vyrams

Įprasta manyti, kad tik moterys puoselėja savo veido odą kruopščiai rinkdamosi tinkamas kosmetikos priemones, o vyrams neva gerai taip, kaip yra. Erikos grožio salono vadovė Erika Simčič linkusi manyti, jog tokia nuomonė nėra teisinga:

,,Priežiūros reikia kiekvieno žmogaus odai, tai nepriklauso nuo lyties. Daugiau jos reikia sausai, jautriai ar linkusiai į sudirgimus odai. Dėl dažno skutimosi vyrų oda dažniau būna jautri ar sudirgusi. Todėl būtų galima teigti, kad vyrų oda reikalauja netgi didesnės priežiūros.“

Paauglystėje ir jaunystėje dažnai kamuoja spuogai, riebi oda – reikia dezinfekuojamųjų, raminamųjų priemonių. Su amžiumi oda tampa sausesnė, atsiranda kitokių rūpesčių – odai reikia drėkinamųjų, maitinamųjų priemonių. Daugiau priežiūros reikalauja jautri, į alergiją ar sudirgimus linkusi oda. Tokiems vyrams reikėtų rinktis specialiai jautriai odai skirtas priemones, kurių sudėtyje nėra alkoholio ar putojančių sudėtinių dalių.

Erikos grožio salone visada rasime jums tinkančią kosmetiką ar kitą grožio prekę! Esant poreikiui užsakome produktus ir juos pristatome Jums per trumpiausią laiką.

Sothys

Vyrams reikia naudingų ir praktiškų priemonių, kurios puikiai atitiktų jų poreikius. Tam „Sothys“ sukūrė specialią programą „Paruošti odą, pasirūpinti jos poreikiais, eiti“ (angl. “Ready, set, go”).

Marrakesh

Earthly Body ir Marrakesh linija su argano ir kanapių sėklų aliejumi puoselėja Jūsų veido odą.

GUINOT

GUINOT kompanijos šūkis – oda yra gyvas organizmas! Su savo nuotaikomis ir užgaidomis, kurios kinta keičiantis sezonams ar bėgant laikui.

Skaityti daugiau

Biodroga

Visų BIODROGA produktų pagrindas yra natūralios medžiagos tokios kaip aliejai, augaliniai ekstraktai suderinti su biotechnologijų pagalba gautais ingredientais.

Skaityti daugiau

Biomaris

Biomario linija "Jonathan" – tai puikus rinkinys priemonių, pritaikytų vyrų odos priežiūrai. Priemonės tinka įvairiems odos tipams ir yra išties nuostabaus aromato!

Casmara

COSMOPROF BALTIC – tai veržli, nebijanti iššūkių, subūrusi geriausius savo srities profesionalus, komanda, turinti ilgametę patirtį grožio srityje.

Skaityti daugiau

Bioptron OXY STERILE SPRAY

Priemonė „Oxy Sterile Spray“ palaiko Jūsų odos funkcijas, padeda apsaugoti ją nuo aplinkos užterštumo ir oro kondicionavimo ar centrinio šildymo sukelto poveikio.

Skaityti daugiau

Anna Lotan

Anna Lotan pagrindinis tikslas yra kiek įmanoma labiau sumažinti cheminių konservantų ir emulsiklių kiekį formulėse ir naudoti tik natūralius produktus.

Skaityti daugiau