Kūnui

Savęs priežiūra – svarbiausia tema kiekvienam vyrui!  Turime tik vieną odą, todėl reikia ja kruopščiau rūpintis nei batais ar automobiliu. Peržvelkite žemiau išvardintas vyrų kūno priežiūros priemones ir išsirinkite tai, kas labiausiai pabrėžtų jūsų vyriškumą.

Erikos grožio salone visada rasime jums tinkančią kosmetiką ar kitą grožio prekę! Esant poreikiui užsakome produktus ir juos pristatome Jums per trumpiausią laiką.

Sothys

Vyrams reikia naudingų ir praktiškų priemonių, kurios puikiai atitiktų jų poreikius. Tam „Sothys“ sukūrė specialią programą „Paruošti odą, pasirūpinti jos poreikiais, eiti“ (angl. “Ready, set, go”).

Marrakesh

Earthly Body ir Marrakesh linija su argano ir kanapių sėklų aliejumi puoselėja Jūsų veido odą.

Biodroga

Visų BIODROGA produktų pagrindas yra natūralios medžiagos tokios kaip aliejai, augaliniai ekstraktai suderinti su biotechnologijų pagalba gautais ingredientais.

Skaityti daugiau

Guinot

GUINOT kompanijos šūkis – oda yra gyvas organizmas! Su savo nuotaikomis ir užgaidomis, kurios kinta keičiantis sezonams ar bėgant laikui

Skaityti daugiau

Anna Lotan

Anna Lotan kūno priežiūros produktai padeda išlaikyti sveiką ir švarią odą. Taip pat, apsaugo nuo saulės žalos ir oksidacijos

Skaityti daugiau