Karališkojo akvamarino procedūra

Karališkojo Akvamarino procedūra padės jums atrasti nepamirštamą gerovės pojūtį ir laimės jausmą, kuris paveikia ne tik odą, bet ir sielą.

Procedūros metu jus veiks mituose aprašyta pusbrangio akvamarino akmens energija, sugauta Biodroga Royal Aquamarine serijos produktuose. Pagrindinis procedūros akcentas – atpalaiduojantis veido masažas su kalnų krištolo lazdelėmis. Šis masažas puikiai atstato jūsų odos pusiausvyrą. Jo metu pašalinami energijos tėkmės blokai, aktyvinamos odos funkcijos. Royal Aquamarine veido procedūros rezultatas – vidinė ir išorinė pusiausvyra, skaisti, pastebimai jaunatviškesnė oda.

Procedūros pradžioje atliekamas nugaros masažas naudojant šiltus kompresus. Atliekamas aromatinis pėdų įvyniojimas. Tada veido oda nuvaloma ir tonizuojama, parenkamas tinkamas koncentratas. Naudojant karališkojo akvamarino serijos kremą ir kalnų krištolo lazdeles atliekamas veido masažas. Po masažo, užtepama kaukė. Ją nuvalius, procedūros pabaigoje naudojamas karališkojo akvamarino serijos kremas.