Mimikos raukšlių lyginimas „Botu vip“ – alternatyva injekcijoms

GENXSKIN senėjimo kontrolės sistema tai 14 genų reaktyvavimas senėjimo stabdymui, kurio rezultatas matomas jau po dviejų savaičių!

Skirtingų žmonių oda sensta skirtingu greičiu. Tai labai individualus procesas ir jis priklauso nuo daugelio priežasčių. Vieni iš reikšmingiausių mūsų senėjimo faktorių yra genai.
Mes siūlome naują ir modernų metodą, galintį apsaugoti odą ir stimuliuoti jos gyvybines funkcijas.
Tai tikra naujovė: derma-kosmetinė priežiūra paremta kosmeto-genetika, skirta stimuliuoti mūsų genetinį potencialą ir priversti genus dirbti gerinant odos būklę.

Odai senstant, genai, atsakingi už struktūrinių molekulių – kolageno, elastino ir hialurono rūgšties sintezę, pereina į ,,tyliąją‘‘, neaktyvią fazę, todėl jungiamųjų audinių karkasas silpsta ir oda praranda stangrumą. Apie 50-uosius metus esame netekę net trečdalio kolageno. Mažėjant riebaliniams audiniams, kurie perskirtso odą, ši ima glebti.

Ericson Laboratoire specialistai įrodė, kad Matrigenics aktyvusis kosmetikos ingredientas gali paveikti 14 genų, dalyvaujančių šiame senėjimo procese. Atkuriamas odos tonusas, lankstumas, regeneraciniai procesai – visos pagrindinės energija trykštančios jaunos odos charakteristikos