Mezoterapija – plaukų augimą skatinantis kursas2019-02-05 / foxiad / Naujienos

Mezoterapija gali padėti jūsų plaukams!

mergina liecia savo plaukus

Pagrindinė plaukų slinkimo, išplonėjimo, lūžinėjimo priežastis – plaukų folikulų mitybos pablogėjimas. Mezoterapijos procedūros metu naudojamas specialus medžiagų mišinys, kurio pagrindinės veikliosios medžiagos – tai vitaminai, oligoelementai ir peptidai: kobaltas, varis, hromas, biotinas, B3, B6, B7, B9, B12,Zn, Co, Mg, P, S, Se, K ir kiti. Šios reikalingos medžiagos įvedamos tiesiai į plaukų šaknis – taip plaukai pamaitinami: aprūpinami vitaminais ir maistingosiomis medžiagomis.  Atliekant mezoterapiją, normalizuojama riebalinių liaukų veikla, išnyksta pleiskanos, galvos oda tampa švari, plaukai nustoja slinkti, skilinėti, pailgėja jų augimo fazė, skatinamas plaukų augimas. Plaukai tampa švelnūs ir blizgantys.

Mezoterapija gali padėti:

  • Moterims ir vyrams, kurie neteko plaukų, arba juos praranda dėl streso;
  • Moterims, netekusioms plaukų dėl hormonų pusiausvyros sutrikimo po nėštumo, gimdymo, menopauzės;
  • Visiems, netekuriems plaukų po sunkių ligų, chirurginių operacijų, stiprių medikamentų vartojimo;
  • Esant židininiam nuplikimui, kai išplikimo plotas neviršija 40 proc. plaukuotosios galvos dalies;
  • Visiems, norintiems sveikų ir stiprių plaukų.

Kiti mezoterapijos privalumai:

Tyrimais patvirtintas efektyvumas. Londono plaukų slinkimo klinikoje įrodyta, jog mezoterapijos efektyvumas siekia 90-92 proc. , tokio veiksmingumo negarantuoja jokia kita priemonė ar procedūra.

Tausojamas organizmas, išvengiama šalutinio poveikio. Veikliosios medžiagos į galvos odą įvedamos su specialiais mezoterapiniais aparatais: mezopenu ir mezoroleriu, todėl aplenkiamas virškinimo traktas bei sisteminė kraujotaka, nėra bendro poveikio organizmui.

Greita ir neskausminga. Mezoterapijos procedūra yra neskausminga ir trunka 20-45 min. Prieš įvedant mezoterapinius kokteilius, atliekamas atpalaiduojantis galvos masažas, suaktyvinama  kraujotaka.

Rezultatas. Jau po 4-5 mezoterapijos kurso procedūrų pastebėsite gausybę naujai augančių plaukučių! Pilnas kursas – 8-15 procedūrų. Atliekama 1 kartą kas 12 dienų.

Pradėkite procedūras dabar ir po poros mėnesių galėsite džiaugtis sveikais, blizgančiais plaukais!

Kaina 35€/kartas, jei regitruojamasi ne mažiau kaip 5 kartams. Įprasta kaina 50€/kartas.

Registruokitės Kaune ir Vilniuje:

+370 65740070

+370 60166841