Marakesh kosmetika plaukams2017-04-25 / Erika / Dovanų idėjos

Marrakesh – plaukų priežiūros linija praturtinta argano ir kanapių sėklų aliejais yra puiki dovanų idėja tiems, kuriuos labiausiai mylite. Sveiki ir žvilgantys plaukai yra kiekvieno žmgaus siekiamybė, o tai pasiekti yra žymiai lengviau suradus tikrai kokybiškas ir laiko patikrintas priemones.  „Eartly body“ – pristato produktus, kurie gaminami bendradarbiaujant su Maroke esančiais fabrikais, tiesiogiai tiekiančiais išskirtinės kokybės argano aliejų. Jungtinėse Amerikos Valstijose gaminami plaukų priežiūros produktai – kokybės ir natūralios sudėties pavyzdys.

Ekologija yra vienas iš „Marrakesh“ produkcijos raktažodžių, siekiant užtikrinti kokybę vartotojams ir norint prisidėti prie planetos išsaugojimo. Visoje plaukų priežiūros linijoje nėra parabenų, sulfatų, dirbtinių dažiklių, SD alkoholio, propileno glikolio ir gyvulinės kilmės ingredientų.

Plaukų priežiūros linijoje: šampūnai, kondicionieriai, plaukų eliksyrai, nenuplaunami kondicionieriai, išsišakojusių galiukų priežiūros priemonė, plaukų kokteiliai, dulksnos, tiesinamojo poveikio produktai.