Manikiūras

Šiuolaikiniame pasaulyje nagų priežiūra turi didelę reikšmę. Gražus ir nepriekaištingas manikiūras puošia kiekvieną moterį. Moteriai manikiūras yra jos įvaizdžio dalis. Tvarkingi, stiprūs ir gražūs nagai kelia susižavėjimą.  Jei norite sužinoti, ar moteris myli save, pažvelkite į jos rankas. Mūsų rankos – lyg veidrodis, į kurį pasižiūrėjus gali pasakyti tiek daug. Išpuoselėtos, švelnios, minkštos rankos ir nagų priežiūra – tai moters vizitinė kortelė, kurią ji pasididžiuodama gali ištiesti kiekvienam. Manikiūras – tai kiekvienos moters pasididžiavimas, tad pasirūpinkite, kad manikiūras visada atrodytų nepriekaištingai.

Po procedūros, jūsų nagai atrodys gražūs, sveiki bei prižiūrėti. Atliekant reguliarų manikiūrą nagai ir rankos atrodys tvarkingai.

Kviečiame papuošti mūsų salono specialisčių sukurtais nepriekaištingais darbais!

Manikiūras – tai rankų nagų ir odos estetinis, bei higieninis sutvarkymas. Jis atliekamas norint užtikrinti nepriekaištingą rankų nagų išvaizdą bei būklę. Tobulai sutvarkyti rankų nagai, bei švelni ir švytinti rankų oda, visais laikais buvo ir yra tvarkingumo ir priežiūros simbolis.