Veidui ir plaukams

Ekologiška veido ir plaukų priežiūros produkcija yra sertifikuota. Jai yra keliami griežti reikalavimai. Visų pirma, produktai turi būti pagaminti iš natūralių ir tik ekologiniuose ūkiuose išaugintų augalinių žaliavų. Perdirbant žaliavas, turi būti užtikrintas minimalus cheminių reakcijų kiekis. Pakuotės visada turi būti perdirbamos arba pagamintos naudojant antrines žaliavas.

Erikos grožio salone visada rasime jums tinkančią kosmetiką ar kitą grožio prekę! Esant poreikiui užsakome produktus ir juos pristatome Jums per trumpiausią laiką.

Davines

Davines profesionalių plaukų priežiūros priemonių iš Italijos kokybė kuriama naudojant tik aukščiausios kokybės natūralias medžiagas.

Skaityti daugiau

Marrakesh

Tai aukščiausios kokybės plaukų ir odos priežiūros priemonių linija, praturtinta marokietišku argano ir kanapių sėklų aliejumi.

Skaityti daugiau

Keune

Keune plaukų priežiūros priemonės puikuojasi daugiau nei 70-ies šalių grožio salonų vitrinose, o klasikinis juodai sidabrinės spalvos derinys tapo atpažįstamu profesionalumo simboliu.

Skaityti daugiau

L'Oreal

L'Oreal Professionnel produktai yra sukurti glaudžiai bendradarbiaujant su plaukų stilistais bei L’oreal atliktų tyrimų rezultatais.

Skaityti daugiau

Leonor Greyl

Puikaus aromato ir augaliniais ekstraktais pripildytos priemonės suteikia plaukams žvilgesio, žavesio ir grožio

Skaityti daugiau