Idealūs antakiai

Gražūs antakiai pagyvina jūsų veido bruožus. Antakių ilgalaikis kontūrinis, permanentinis, makiažas kaip tik Jums.  Pirmiausia linergistas (kontūrinio makiažo meistras) Jums pasiūlys keletą antakių formos variantų ir Jūs drauge pasirinksite geriausiai tinkantį Jūsų veidui. Vėliau beliks tik išsirinkti spalvą ir leisti specialistams sukurti nuostabius antakius, kurie išryškins Jūsų veido bruožus.

  • Jeigu Jūsų antakiai iš prigimties yra šviesūs.
  • Jeigu esate užimta moteris ir Jums svarbu sutaupyti laiką.
  • Jeigu dažnai lankotės baseine arba sportuojate.
  • Jeigu po ligos, chemoterapijos ir pan. antakiai ir blakstienos nepastebimi.
  • Jeigu norite pataisyti nesimetriškus veido bruožus.
  • Jeigu norite paslėpti randus, pigmentines dėmes ir pan.
  • Jeigu anksčiau darėte permanentinį makiažą, kuris nepavyko, tai mūsų mikropigmentavimo metodu galima jį ištaisyti.

 

Procedūra gali užtrukti nuo 40min. iki 2h. Galutinis rezultatas yra po 2 korekcijų, kurios atliekamos 2-3 mėnesių bėgyje.

Ilgalaikio kontūrinio makiažo korekcijos reikalingos, kad užtvirtinti pigmentą (spalvą).

Antakių pirmoji korekcija atliekama po 1 mėnesio, antroji – po 2 mėnesių.

Ilgalaikis kontūrinis makiažas mažiau skausmingas negu permanentinis, nes ilgalaikio kontūrinio makiažo pigmentas įvedamas į viršutinį odos sluoksnį (epidermį) su labai plonomis akupunktūrinėmis adatėlėmis ir atliekami tik mikroįbrėžimai.

Galima ilgalaikį kontūrinį makiažą atlikti ir besilaukiančioms moterims 5 – 7 mėnesio laikotarpyje.

 

Galima ir vasarą, tačiau labiau rekomenduotina žiemą, pavasarį ir rudenį, nes po šios procedūros reikia pasisaugoti saulės.

Ilgalaikio kontūrinio makiažo pigmentai yra augalinės kilmės. Didelis spalvų pasirinkimas, pigmentai nesukelia alergijos, yra taikomi net medicinos įstaigose. Visi pigmentai yra sertifikuoti ir atitinka EEC bei FDA. Nenaudojame azoto dažų, kurių dalis Europoje yra nelegalūs ilgalaikiam makiažui.

Po ilgalaikio kontūrinio makiažo procedūros gali atsirasti ant odos laikinas suerzinimas, nedidelis patinimas ar paraudimas.

Patinimai trunka apie 2-3 dienas.

Pigmento neutralizavimo (komufležo) pagalba galima pašviesinti nepageidaujamą atspalvį arba sušvelninti pakitusią po permanento spalvą (pigmentą).

Dažniausiai procedūros efektyvumas priklauso, nuo aparato kokybės ir dažų. Nekokybiškas aparatas pigmentą gali įleisti per giliai, ar priešingai palikti paviršiuje, o skirtingame gylyje paskirstyto pigmento kontūras būna nelygus. Kontūrinis makiažas išlieka ne vienerius metus, dažnai keisdamas spalvą į žalią arba mėlyną. Naudojantis Conture Make Up instrumentu pigmentas įleidžiamas tolygiai, taip pat jis tolygiai nyksta, palaipsniui išblukdamas per 3-5 metus. Procedūra yra neskausminga, kadangi pigmentas leidžiamas tik į viršutinį odos sluoksnį (epidermį), kuriame nėra kraujo indų ir nervų galūnių. Pigmentų pagrindas yra natūralios medžiagos iš augalų karalystės mineralų.