Idealios lūpos

Norite išryškinti lūpų grožį – ilgalaikis kontūrinis, permanentinis makiažas kaip tik Jums.  Jeigu Jūs patenkina esama lūpų forma, pakanka įleisti Jums patinkančios spalvos pigmento ir lūpos atrodys natūraliau, gyvybingiau ir ryškiau.

Jeigu svajojate apie  putlesnes lūpas, arba norėtumėte pakoreguoti esamą lūpų formą-  lūpų krašto kontūras išpildys Jūsų svajonę!

Pigmentas ilgam pakeis Jūsų lūpų dažus, o lūpos atrodys natūraliai.

  • Jeigu Jūsų lūpos iš prigimties yra šviesios.
  • Jeigu esate užimta moteris ir Jums svarbu sutaupyti laiką.
  • Jeigu dažnai lankotės baseine arba sportuojate.
  • Jeigu norite pataisyti nesimetriškus veido bruožus.
  • Jeigu norite paslėpti randus, pigmentines dėmes ir pan.
  • Jeigu anksčiau darėte permanentinį makiažą, kuris nepavyko, tai mūsų mikropigmentavimo metodu galima jį ištaisyti.

Kontūrinis ilgalaikis makiažas skiriasi nuo permanento, nes kontūrinis ilgalaikis makiažas įvedamas tik į viršutinį odos sluoksnį – epidermį, tai yra saugus įvedimas, nes epidermyje nėra kraujo indų (pigmentas nepatenka į kraują ir limfa, todėl metų bėgyje spalva šviesėja). Kontūrinio ilgalaikio makiažo pigmentas (spalva) įvedamas su labai plonomis akupunktūrinėmis adatėlėmis.

Procedūra gali užtrukti nuo 40min. iki 2h. Galutinis rezultatas yra po 2 korekcijų, kurios atliekamos 2-3 mėnesių bėgyje.

Ilgalaikio kontūrinio makiažo korekcijos reikalingos, kad užtvirtinti pigmentą (spalvą).

Lūpų pirmoji korekcija atliekama po 1 mėnesio, antroji – po 2 mėnesių.

Ilgalaikis kontūrinis makiažas mažiau skausmingas negu permanentinis, nes ilgalaikio kontūrinio makiažo pigmentas įvedamas į viršutinį odos sluoksnį (epidermį) su labai plonomis akupunktūrinėmis adatėlėmis ir atliekami tik mikroįbrėžimai.

Galima ilgalaikį kontūrinį makiažą atlikti ir besilaukiančioms moterims 5 – 7 mėnesio laikotarpyje.

 

Galima ir vasarą, tačiau labiau rekomenduotina žiemą, pavasarį ir rudenį, nes po šios procedūros reikia pasisaugoti saulės.

Ilgalaikio kontūrinio makiažo pigmentai yra augalinės kilmės. Didelis spalvų pasirinkimas, pigmentai nesukelia alergijos, yra taikomi net medicinos įstaigose. Visi pigmentai yra sertifikuoti ir atitinka EEC bei FDA. Nenaudojame azoto dažų, kurių dalis Europoje yra nelegalūs ilgalaikiam makiažui.

Po ilgalaikio kontūrinio makiažo procedūros gali atsirasti ant odos laikinas suerzinimas, nedidelis patinimas ar paraudimas.

Ilgalaikiu kontūriniu makiažu galima padaryti ploną liniją tarp blakstienų, taip sukuriant tankumo efektą ir suteikiant Jūsų akims išraiškingumo. Akies voko kontūras vizualiai padidina akis. Galime paputlinti lūpas, pakelti lūpų kampučius, paryškinti lūpas parinkus tinkama lūpų spalvą. Jei labai šviesūs antakiai, galime natūraliai paryškinti, parenkant tinkamą spalvą prie Jūsų veido tipo.

Patinimai trunka apie 2-3 dienas.

Pigmento neutralizavimo (komufležo) pagalba galima pašviesinti nepageidaujamą atspalvį arba sušvelninti pakitusią po permanento spalvą (pigmentą).