Idealios akys

Nepriekaištingos, idealios akys kiekvieną dieną- tai galima pasiekti naudojant ilgalaikį kontūrinį, permanentinį akių makiažą. Plona pigmento linija tarp blakstienų sukuria tankumo efektą ir paryškina Jūsų akių išraiškingumą. Platesnis akies voko kraštelio kontūras vizualiai padidina akis. Taip pat voko liniją galima prailginti strėlyte. Viskas yra pritaikoma prie veido formos ir, žinoma, Jūsų norų.

  • Jeigu Jūsų blakstienos iš prigimties yra šviesios.
  • Jeigu esate užimta moteris ir Jums svarbu sutaupyti laiką.
  • Jeigu turite regėjimo problemų (nešiojate akinius, kontaktinius lęšius) arba jeigu akys ašaroja.
  • Jeigu po ligos, chemoterapijos ir pan. antakiai ir blakstienos nepastebimi.
  • Jeigu norite pataisyti nesimetriškus veido bruožus.
  • Jeigu norite paslėpti randus, pigmentines dėmes ir pan.
  • Jeigu dažnai lankotės baseine arba sportuojate.
  • Jeigu anksčiau darėte permanentinį makiažą, kuris nepavyko, tai mūsų mikropigmentavimo metodu galima jį ištaisyti.

Kontūrinis ilgalaikis makiažas skiriasi nuo permanento, nes kontūrinis ilgalaikis makiažas įvedamas tik į viršutinį odos sluoksnį – epidermį, tai yra saugus įvedimas, nes epidermyje nėra kraujo indų (pigmentas nepatenka į kraują ir limfa, todėl metų bėgyje spalva šviesėja). Kontūrinio ilgalaikio makiažo pigmentas (spalva) įvedamas su labai plonomis akupunktūrinėmis adatėlėmis.

Permanentas vedamas į gilesnius odos sluoksnius bei keičia atspalvį į nepageidaujamą.

Procedūra gali užtrukti nuo 40min. iki 2h. Galutinis rezultatas yra po 2 korekcijų, kurios atliekamos 2-3 mėnesių bėgyje.

Ilgalaikio kontūrinio makiažo korekcijos reikalingos, kad užtvirtinti pigmentą (spalvą).

Akių pirmoji korekcija atliekama po 2-3 savaičių, antroji – po 1-2 mėnesių.

 

Ilgalaikis kontūrinis makiažas mažiau skausmingas negu permanentinis, nes ilgalaikio kontūrinio makiažo pigmentas įvedamas į viršutinį odos sluoksnį (epidermį) su labai plonomis akupunktūrinėmis adatėlėmis ir atliekami tik mikroįbrėžimai.

Galima ilgalaikį kontūrinį makiažą atlikti ir besilaukiančioms moterims 5 – 7 mėnesio laikotarpyje.

Galima ir vasarą, tačiau labiau rekomenduotina žiemą, pavasarį ir rudenį, nes po šios procedūros reikia pasisaugoti saulės.

Ilgalaikio kontūrinio makiažo pigmentai yra augalinės kilmės. Didelis spalvų pasirinkimas, pigmentai nesukelia alergijos, yra taikomi net medicinos įstaigose. Visi pigmentai yra sertifikuoti ir atitinka EEC bei FDA. Nenaudojame azoto dažų, kurių dalis Europoje yra nelegalūs ilgalaikiam makiažui.

Po ilgalaikio kontūrinio makiažo procedūros gali atsirasti ant odos laikinas suerzinimas, nedidelis patinimas ar paraudimas.

Ilgalaikiu kontūriniu makiažu galima padaryti ploną liniją tarp blakstienų, taip sukuriant tankumo efektą ir suteikiant Jūsų akims išraiškingumo. Akies voko kontūras vizualiai padidina akis. Galime paputlinti lūpas, pakelti lūpų kampučius, paryškinti lūpas parinkus tinkama lūpų spalvą. Jei labai šviesūs antakiai, galime natūraliai paryškinti, parenkant tinkamą spalvą prie Jūsų veido tipo.

Patinimai trunka apie 2-3 dienas.

Galutinis ilgalaikio kontūrinio makiažo rezultatas gaunamas per 2-3 mėn. Taigi, per šį laikotarpį klientas gali atsiskaityti piniginę sumą dalimis.

Galima daryti su priaugintomis blakstienomis, bet patogiau atlikti kontūrinį ilgalaikį makiažą, kai jos nuimtos.

Pigmento neutralizavimo (komufležo) pagalba galima pašviesinti nepageidaujamą atspalvį arba sušvelninti pakitusią po permanento spalvą (pigmentą).

Dažniausiai procedūros efektyvumas priklauso, nuo aparato kokybės ir dažų. Nekokybiškas aparatas pigmentą gali įleisti per giliai, ar priešingai palikti paviršiuje, o skirtingame gylyje paskirstyto pigmento kontūras būna nelygus. Kontūrinis makiažas išlieka ne vienerius metus, dažnai keisdamas spalvą į žalią arba mėlyną. Naudojantis Conture Make Up instrumentu pigmentas įleidžiamas tolygiai, taip pat jis tolygiai nyksta, palaipsniui išblukdamas per 3-5 metus. Procedūra yra neskausminga, kadangi pigmentas leidžiamas tik į viršutinį odos sluoksnį (epidermį), kuriame nėra kraujo indų ir nervų galūnių. Pigmentų pagrindas yra natūralios medžiagos iš augalų karalystės mineralų.