Veido odos valymui

Naudodami gydomąją kosmetiką veido odos valymui skirtą produktų liniją, padėsime jums atsikratyti spuogų, veido raudonio, bei surasime tinkamiausią priemonę būtent jūsų odos tipui.

Erikos grožio salone visada rasime jums tinkančią kosmetiką ar kitą grožio prekę! Esant poreikiui užsakome produktus ir juos pristatome Jums per trumpiausią laiką.

Mūsų tikslas – jūsų sveika ir graži veido oda, sugrąžinta gyvenimo kokybė ir pasitikėjimas savimi.

Sothys

Veido procedūros su „Sothys“ produktų linija padės efektyviai išspręsti jūsų odos problemas, užtikrins akivaizdžius rezultatus ir gerą savijautą.

Ericson Laboratoire

Pažangi ir kokybiška kosmetika. ERICSON LABORATOIRE mokslo ir tyrimų skyrius glaudžiai bendradarbiauja su šešiomis tyrimų laboratorijomis, užtikrinančiomis efektyviausias kosmetologijos naujoves.

Skaityti daugiau

Academie

ACADEMIE SCIENTIFIQUE DE BEAUTÉ kompanijos filosofija yra grindžiama aukštos koncentracijos aktyviųjų molekulių poveikiu, taikant išskirtinius metodus bei inovatyvias technologijas.

Biomaris

Tai grožis ir sveikata iš jūros gelmių. Šios kokybiškos odos priežiūros priemonės efektyviai ir švelniai valo, apsaugo, prižiūri ir nuramina jautrią odą, suteikdamos jai gaivumo pojūtį.

Skaityti daugiau

Anna Lotan

„Anna Lotan“ biokosmetikos laboratorijos kuria produktus jau daugiau nei keturis dešimtmečius. Produktai perteikia įkūrėjos asmeninį požiūrį į odos priežiūros filosofiją susiformavusią per 50 veiklos metų.

Skaityti daugiau

Biodroga

Visų BIODROGA produktų pagrindas yra natūralios medžiagos tokios kaip aliejai, augaliniai ekstraktai suderinti su biotechnologijų pagalba gautais ingredientais.

Skaityti daugiau

Guinot

GUINOT kompanijos šūkis – oda yra gyvas organizmas! Su savo nuotaikomis ir užgaidomis, kurios kinta keičiantis sezonams ar bėgant laikui.

Skaityti daugiau

Menard

MENARD- viena didžiausių kompanijų Japonijoje, kuri yra puikiai vertinama dėl savo aukštos kokybės produktų.