Kasdieninei odos priežiūrai

Erikos grožio salone visada rasime jums tinkančią kosmetiką ar kitą grožio prekę! Esant poreikiui užsakome produktus ir juos pristatome Jums per trumpiausią laiką. Galime psiūlyti daug įvairios ir kokybiškos kosmetikos odos priežiūrai:

Sothys

„Sothys“ produktų linija padės efektyviai išspręsti jūsų odos problemas, o profesionalios, ištobulintos programos užtikrins akivaizdžius rezultatus ir gerą savijautą.

Ericson Laboratoire

ERICSON LABORATOIRE mokslo ir tyrimų skyrius didelį dėmesį skiria ląstelių terepijai, fitoterapijai, oligoterapijai, vitaminoterapijai, talasoterapijai ir t.t.

Skaityti daugiau

Academie

ACADEMIE kompanijos filosofija yra grindžiama aukštos koncentracijos aktyviųjų molekulių poveikiu, taikant išskirtinius metodus bei inovatyvias technologijas.

Biomaris

Šios ypatingai kokybiškos odos priežiūros priemonės efektyviai ir švelniai valo, apsaugo, prižiūri ir nuramina jautrią odą, suteikdamos jai gaivumo pojūtį.

Skaityti daugiau

Anna Lotan

Produktai yra kuriami atsižvelgiant į odos medžiagų apykaitą, odos tipus ir pagrindinę funkciją – apsauginį išorinį kūno barjerą.

Skaityti daugiau

Guinot

Kad kosmetinių procedūrų rezultatai būtų įspūdingi, odą reikia aprūpinti aktyviaisiais komponentais, kurie patenkintų visus jos poreikius.

Skaityti daugiau

Menard

MENARD – viena didžiausių kompanijų Japonijoje, kuri yra puikiai vertinama dėl savo aukštos kokybės produktų.

Victoria's Secret

Suteikite malonumo savo kūno odai išbandydamos Victoria's Secret linijos kūno bei rankų kremus.

Biodroga

Visų BIODROGA produktų pagrindas yra natūralios medžiagos tokios kaip aliejai, augaliniai ekstraktai suderinti su biotechnologijų pagalba gautais ingredientais.

Skaityti daugiau

Casmara

Savo klientams mes siūlome tik pačius profesionaliausius ir tarptautiniu mastu įvertintus produktus – Cosmoprof Baltic excellence.

Skaityti daugiau

Makaresh

Tai aukščiausios kokybės odos priežiūros priemonių linija, praturtinta marokietišku argano ir kanapių sėklų aliejumi.

Skaityti daugiau