Atsiliepimai

Rita
Nuostabi erdvė prikelti pavargusią MOTERIŠKUMO sielą. Erikos priėmimas jau sukelia teigiamą įspūdį. Na, o kobido masažas ir visas bendravimas sukelia pojūtį dar ir dar kartą pravert šio grožio salono duris 🥰. Ačiū 🥰. Būtinai sugrįšiu ir veidą atsigaivint ir akis "prikelt" pavasariui.
Jurgita
Jau kelintą kartą veriamės ausytes mergaitėms pas Eriką, tai tikrai labai džiaugiamės nuostabiu priėmimu, bendravimu su vaikais ir patarimais. Tikra profesionalė savo srityje! Sugrįšime dar tikrai, sėkmės darbuose!
Regina
Labai ačiū už kokybiškai, gražiai, profesionaliai atliktą antakių ir akių vokų permanentą. Būtinai sugrįšiu !
Elona
MOTERYS... Kaip gėlės Išdyksta Auga Sukrauna pumpurus Skleidžiasi Pražysta Spinduliuoja grožį Gėrį Nuostabų aromatą Linguoja vėjyje Vilioja drugelius Sukrauna kitą žiedą Vėl pražysta... Taip ir atsitinka pas Eriką, čia moterys vėl pražįsta. Atėjau tokia pavargusi, o po Erikos kobido masažo ir kūno procedūrų išskridau kaip ant sparnų, pailsėjusi, nusiraminusi, atsigavusi ir tikrai pražydusi. Nuoširdžiai dėkoju Erikai už rūpestį, šilumą, švelnias rankas ir atgautą sielos ramybę... Dar kartą AČIŪ, būtinai sugrįšiu... Su Meile, Elona
Ligita
Labai nuoširdus, rūpestingas, draugiškas aptarnavimas, naudingi patarimai, paprasta ir jauku ten užsukus į procedūras. Plaukai pagaliau atsigauna visų rekomenduotų priemonių dėka, o prieš tai buvo siaubas - kaip po radiacijos. Tikrai rekomenduoju šį grožio saloną VISOMS ir VISIEMS!
Eglė
Procedūros atliekamos profesionaliai, jauki ir šilta atmosfera, malonus bendravimas ir nuoširdūs patarimai:)
Vijoleta
Kobido veido masažas atpalaidavo, atgaivino ir nuramino :) Erika tikrai žino, ką daro. Atvyksiu vėl.
ARŪNĖ
Erika puiki meistrė. Kobido masažo metu atpalaiduoja veido raumenis ir protą. Jauki, šilta atmosfera. Streso ir įtampos kaip nebūta, labai AČIŪ!
Renata
Dėkoju Erikai už nuostabų kobido masažą. Tai puiki savo srities specialistė. Nuostabus žmogus, kuris suteikia dar ir daug vertingos informacijos.
Daiva
Šiandiena pirmą kartą apsilankiau Erikos salone, pirmiausia labai nustebau, tokia gausa priemonių, kurias galima įsigyti grožio išsaugojimui...Mane pasitiko salono savininkė Erika, su švytinčia šypsena. Atliekant Kobido veido masažą, Erika labai profesionaliai nustatė, kokia priežiūra dar man reikalinga, kad mano veidas švytėtų...Gavau tokių patarimų ir rekomendacijų, kurių net nesitikėjau. Ačiū už šiltą ir profesionalų bendravimą, bei nuostabiai atliktą procedūrą.
INGRIDA
Labai rekomenduoju mielą meistrę Eriką. Atidumas, ramybė, profesionalumas, jaukiai sukurta aplinka, švelnios rankos, aromaterapija darant Kobido veido masažą bei kojų limfodrenažinį masažą išnešė toli nuo kasdienybės rūpesčių. Veidas švyti, siela dainuoja, kūnas "skrenda" namo. Tikrai verta nors kartą visa tai išbandyti. Nuoširdžiai dėkoju 🌷☀️
Ilona
Apsilankiau šnd Erikos salone Kobido veido masažui. Likau absoliučiai sužavėta kosmetologės rankomis. Labai atsipalaidavau ir veidas atrodo tikrai fantastiškai. Rekomenduoju palepinti ne tik save bet ir drauges, mamas, seses, uošvienytes ne tik progomis bet ir šiaip kaip gera siurprizą padaryti. Ačiū Erika:), xx
Jurgita
Prieš kelias dienas vėrėm dukrai auskarus, papildomai 3 skyles į ausų spenelius. Buvom iš anksto nesiregistravusios, bet salone rado laiką, kad galėtų įverti auskarus🤍. Labai maloniai bendravo mergina ir telefonu ir pati meistrė, kuri atliko procedūrą, smulkiai paaiškino kaip prižiūrėti vėrimo vietas, atliko procedūrą gydomąja lempa. Esam dėkingos šio salono kolektyvui ir linkime sekmės darbuose!🌞
Estera
Puikios rekomendacijos! Procedūros atliekamos profesionaliai. Bendrauja šiltai ir jaukiai. Jei yra klausimų mielai pakonsultuos ir parekomenduos produktų.
Rasa
Dėkoju auksinių rankų savininkei, Erikai už veido kobido masažą ir kitas procedūras po kurių likau sužavėta. Būtinai sugrįšiu, kai vėl būsiu LT. Labai pas jus gera aura. Rekomenduoju visiems apsilankyti, Erikos grožio salone.
Kristina
Nuoširdžiausiai Dėkoju Erikai už suteiktas profesionalias paslaugas, buvau sužavėta ir pakylėta, Ačiū!!!
AGNĖ
Puiki meistrė .Kruopščiai atlieka savo darbą. Rekomenduoju 100%. Dukrai auskariuką į bambą vėrėm, likau patenkinta . Nuostabi meistrė ERIKA. Ačiū!Rekomenduoju .
Greta
Vėriausi auskarą į bambą pas meistrę Eriką. Viskas vyko sklandžiai, greitai, procedūra nebuvo labai skausminga kaip įsivaizdavau, tikrai nėra ko bijoti. Papasakojo kaip prižiūrėti gyjimo metu, tad sugijo puikiai, esu labai patenkinta 😊
Edita
Jau ne kartą maloninausi kosmetologės Erikos atliekamomis procedūromis, tad pribrendo reikalas šiuo gėriu pasidalinti…Puiki specialistė, naudojanti profesionalias kosmetikos priemones, dėmesingai ir atsakingai konsultuojanti bei maloniai bendraujanti…Ypatingai rekomenduočiau Kobido masažą…Gėrių gėris moters grožiui, kūno atgaivai🌹 🧘‍♀️
Agne
Pirmą kartą buvau su dukra kuriai vėrem auskarą į bambą....mergina labai maloni...mokanti bendrauti ir suprantanti savo darbą....tikrai rekomenduočiau....🙂
Žaneta
Puiki meistrė ir pašnekovė. Kruopščiai atlieka savo darbą. Rekomenduoju 100%. Visada pataria kaip geriau, papasakoja apie visas procedūras kurios domina ir jų priežiūrą. Likau patenkinta tikrai. Nenusivilsit pasirinkusios meistrę ERIKĄ....VISŲ PROCEDŪRŲ MEISTRĖ...
KRISTINA
Lankomes šiame salone jau antrą kartą. Abu kartus vėrė mano dukrytėms ausytes. Puikus, profesionalus darbas! Mergaitės labai patenkintos :)) Ačiū!!! Paulina ir Emilė
Anonimas
3m.mergytei vereme į ausytes auskariukus, ji net nieko ne pajautė. Erika, labai labai jums ačiū!! !
DANGUOLĖ
Nuoširdžiai dėkoju , miela Erika, už kruopščiai ir profesanaliai atliktą veido Kobido masažą, blakstienų laminavimo ir akių kontūravimo procedūras mano martelei, malonų bendravimą . Ji patenkinta jūsų suteiktomis paslaugomis, o tuo pačiu laiminga ir aš. Sėkmės jums.Ir toliau džiuginkite klientus.
Birutė
Nuoširdžiai dėkoju Erikai už profesionaliai atliekamas grožio procedūras. Atliktas kobido veido masažas daro stebuklus:). Išbandytos kosmetikos priemonės- nerealiai geros. Taip pat superinis aptarnavimas, dovanos:). Esu labai dėkinga ir visiems rekomenduoju Erikos saloną Kaune!:)
Agnė
Kiekvienas apsilankymas Erikos grožio salone - tai ne tik maloni, raminanti ir atpalaiduojanti atokvėpio akimirka (kartais ir valandėlė...:) kasdieninio skubėjimo fone, bet ir garantuota profesionaliai, nuoširdžiai ir rūpestingai atlikta pageidauta kosmetinė procedūra. Dėkinga už profesinį meistriškumą ir nuoširdumą, kurių dėka kaskart norisi sugrįžti!
Įnirtinga kliente
Sveiki, lankiausi Erikos grožio salone. Man atliko veidom valymą ir odos prisotinimą. Esu begalo patenkinta procedūrą, nes oda ne tik švari ,bet ir stipriai prisotinta. Net nekalbu apie aplinkos paruošimą ir sukurta jaukumą: žvakės ,kvapai...labai patiko. Padėjo atsipalaiduoti. Ir dėkinga už dovanėlę, mini kobido masažą . Pagarbiai Jūsų klientė
Žmogus iš praeities
Kai žmogus puikiai išmano savo darbą ir myli tai, ką daro, procedūrų metu ilsisi ne tik tavo kūnas, bet ir mintys. Tavo kūnas apgaubiamas rūpesčiu, o tu gauni subtilią dozę nuostabiai geros ir kokybiškos energijos bei mielo ir malonaus bendravimo kokteilio dozę, kuria norisi mėgautis vėl ir vėl…. Ačiū tau, Erika!
Arūnė
Dėkoju Erikai už kruopštų ir profesionalų auskarų įvėrimą! Likau tikrai labai patenkinta tiek atliktu darbu tiek šiltu ir maloniu bendravimu. Rekomenduoju!
Vilma
Kosmetologė Erika puiki specialistė, labai profesionaliai atlieka procedūras, laikosi visų higienos reikalavimų, visada galiu pasitikėti, eidama pas medicininį išsilavinimą turinčią kosmetologę, kad procedūros bus atliktos atsakingai profesionaliai. Dar nei karto per 12 metu nesigalejau atliktu ilgalaikiu makiažu, nei kitomis procedūromis ir vėl eisiu 🤗 . Ačiū, kad esate. 👍Tik geriausi atsiliepimai.
Inesa
Paslaugos salone visada kokybiškos, skiriamas ypatingas dėmesys kliento individualumui, jo pageidavimams. Jei pacientas nori, prieš atliekant procedūrą, pasakoma, kaip ji bus atliekama ir kokia jos nauda. Jaučiama meilė darbui, puikiai nuteikia mokėjimas bendrauti.
Vilma
Patiko pas jus. Maloniai priėmėte, patarėte, puikiai suformuoti antakiai, pastiprintos blakstienos. Net rankų kremas atsisveikinant. Grįšiu. Ačiū
Goda
Esu patenkinta. Atliko veido valymą. Labai džiaugiuosi rezultatu. Davė mažą kiekį testerių, kurie labai patiko ir padėjo veidui. Dar čia pat įsivėriau auskarus. Puikiai atrodo ant ausų, yra iš ko rinktis. Esu laiminga, kad pasirinkau Erikos grožio saloną.
Noemi
Padarė veido valyma, drėkinimą, taip pat sutvarke ir antakius, be galo daug patarimų iš patirties (šioje srityje jau virš 20 metų) taip pat rekomendavo gydomuosius produktus bei davė įvairių testerių jiems išbandyti. Ačiū labai už viską!
Neringa
Esu be galo dėkinga Erikai už malonų ir šiltą bendravimą, profesionaliai atliktas procedūras. Atvykome su paaugle dukra-buvo atliktos kelios procedūros-tiek veiduko valymas(naudojant atitinkamas priemones), tiek grožio procedūros-sutvarkyti bei subtiliai paryškinti antakiai, blakstienos, lūpytės. Prieš tai dukra lankydavosi pas kosmetologę, kur veidas buvo valomas mechaniškai-o tai-tikrai skausmingos ir nėra malonios procedūros. Erika išsamiai suteikė reikiama informaciją apie atliktas paslaugas, deramą tolimesnę priežiūrą, rekomendavo priemones būtent dukros odai. Aptarė veido priežiūrą iki kitų apsilankymų-nuosekliai papasakojo kaip prižiūrėti jaunatvišką odą. Po visų procedūrų likom abi patenkintos. Grįšim su džiaugsmu. Lankėmės Kaune-salone sukurta jauki aplinka, parenkama relax muzika. Dėkoju, iki malonaus
Jurgita
Labai ačiū taria mūsų mažoji damutė (3,5 metų), kurią auskariukais papuošė Erika. Jokių ašarų, jokios baimės, tik šypsena ir begalinė laimė. Sėkmės darbuose!
Olegas
Erikai didžiulis ačiū už suteiktą grožį mano dukrelei Eleonorai( 5metai),su dukra susitarėme ir nuvažiavome, net mamai nesakėme:) Prasiverėme ausis, procedūra labai greita ir neskausminga. Dėl grožio verta!Dar kartą didelis ačiū.
Eglė
Tik geriausios rekomendacijos. Profesionalumas, šiltumas, jaukumas viename. Ačiū už rūpestį!
Rasa
Dėkoju Erikai už profesionaliai atliktą ilgalaikį akių kontūravimą, patarimus apie veido priežiūrą, kosmetiką. Rekomenduoju.
Ligita
Noriu labai padėkoti gerbiamai Erikai už atliktas procedūras: limfodrenažinius masažus, Cello gelio įvyniojimus, Kobido veido masažą, bei parinką veido kaukę. Nesu iš tų, kurios drąsiai praveria grožių salonų duris, tačiau Čia jaučiausi pakliuvusi pas savo srities profesiolalą, kuri ne tik puikiai išmano tai ką daro, bet ir savo ramiu kalbėjimo tembru bei žiniomis suteikia pasitėkijmą. Jaučiuosi fantastiškai. Rekomenduoju apsilankyti, išbandyti ir pajausti suteikiamą malonumą... Ačiū Jums...
Austėja
Esu labai dėkinga Erikai jog sutiko priimti mane atlikti praktiką jos salone. Per visą praktikos laiką turėjau labai daug galimybių semtis patirties iš šios profesionalės įvairiose srityse. Man labai buvo svarbu stebėti ir mokytis tinkamo bendravimo įgūdžių su klientais, Erikos dėka jaučiu kaip tobulėju šioje srityje. Taip pat salone susipažinau su daug įvairių procedūrų, turėjau galimybę jas atlikti ant modelių už labai simbolinę kainą. Taip pat, labai rekomenduoju salone įsigyti veido priežiūros priemonių, kurias Erika parenka pagal veido odos tipą ir problemą. Atlikus praktiką Erikos grožio salone, jaučiu jog tapau dar labiau pasitikinti savimi ir įgyjusi daug patirties šios nuostabios mokytojos dėka. Dar kartą ačiū Erikai, jog buvote šalia visą šį laikotarpį :)
Joana
Labai patiko atliktas veido valymas, jaučiausi profesionalų rankose! Maloni, raminanti aplinka. Tikrai apsilankysiu dar kartą, nes yra didelis paslaugų pasirinkimas. Ačiū!
Virginija
Professionalität, Sauberkeit, Pünktlichkeit. Die beste Grüße Kosmetikerin Erika Simčič. Dies die beste Zeit, die ich in einem Schönheitssalon verbracht habe. Ich war überrascht über die königliche Gesichtsmassage und zusätzlich eine Bein - Lymphdrainge - Massage. Veränderungen konnte nach dem ersten Mal beobachten werden. Die Gesichtshaut wurde streife, weiche, genährt und ausreichend mit Feuchtigkeit versorgt. Ich würde gerne empfehlen für alle, die die Gesichtshaut weiche und glatte haben möchten. Schöne Grüße Virginija
Jurgita
Rekomenduoju kosmetologės Erikos atliekamas veido procedūras. Darbą atlieka maloniai ir profesionaliai.
Eglė
Labai rekomenduoju apsilankyti Erikos grožio salone. Puikus aptarnavimas, šiltas bendravimas. Didelis ačiū, už suteiktas malonias akimirkas, ir galimybe skirti daugiau laiko savo grožio puoselėjimui, Erikai ir jos mokinei Austėjai!
Viktorija
Ačiū Erikai už šiltą priėmimą į praktiką. Tikrai pasisėmiau daug žinių ir patirties būdama su ja ir jos klientais. Šioje praktikoje svarbiausia buvo pažintis su klientais. Manau tikrai nemažai išmokau, kad ir kokia situacija butų, Erika visada atskubės į pagalbą numalšinti gaisro. Šis darbas tikrai teikia didelį džiaugsmą, tačiau taip pat ir atsakomybę. Erikos grožio salona visada prisiminsiu su šypsena, kaip pirmąją savo darbo vietą.🌼🌼
Virginija
Noriu nuoširdžiai padėkoti p. Erikai už profesionaliai atliktą Kobido veido masažą, akių ir antakių korekcijas bei masažistei p. Danutei už limfodrenažinį masažą. Po šių procedūrų jaučiuosi labai puikiai. Rekomenduoju ir kitiems apsilankyti Erikos grožio salone. Kuo puikiausios profesinės sėkmės Jums.
Virginija
Die Besten Wünsche Kosmetikerin Erika Simčič. Dies die beste Zeit, die ich in einem Schönheitssalons verbracht habe. Ich war überrascht über die Königliche Gesichtsmassage und zusätzlich eine Bein- Lymphdrainage Massage. Veränderungen konnten nach dem ersten Mal beobachten werden. Die Gesichtshaut wurde steif, weich, genährt und ausreichend mit Feuchtigkeit versorgt. Ich würde gerne empfehlen für die Frauen, die Gesichtshaut weiche und glatte haben möchten. Schöne Grüße
Erika
Norėčiau labai padėkoti Erikai ir jos mokinei Viktorijai už galimybę skirti laiko sau. Po veido valymo, atgaivinimo, veido masažo, limfodrenažinio masažo bei gongų ir mineralų terapijos jaučiuosi labai pailsėjusi ir gyvibinga! Nuoširdus ačiū ir tikrai rekomenduoju kitiems apsilankyti šiame salone :)
Erika
Norėčiau labai padėkoti Erikai ir Viktorijai - jos mokinei. Po veido procedūros ir nuostabaus veido masažo, limfodrenažinio masažo bei gongų garsų jaučiuosi labai pailsėjus ir gyvybinga! Nuoširdžiai rekomenduoju išbandyti procedūras ir kitiems šiame salone :)
Kristina
Esu be galo dėkinga Erikai ir jos mokinei Viktorijai už galimybę pasinaudoti grožio procedūromis: akių ir antakių korekcija, veido procedūra ir kobido veido masažu, rankų procedūra, kojų limfodrenažu.Erika tikra savo srities profesionalė spinduliuojanti nerealiai gera energija.Tikrai išėjau labai pailsėjusi ir pagražėjusi.Rekomenduoju išbandyti procedūras ir kitiems.
Aušrinė
Ačiū už puikią veido procedūrą bei masažą. Išėjau pailsėjusi, kaip po gero miego. Viskas atlikta labai profesionaliai, išsamiai paaiškinta ką, kaip ir kodėl daro. Rekomenduoju Eriką - ji puikiai išmano savo darbą!
Eglė
Procedura atlikta profesionaliai. Atsargiai ir nežalojant veido odos, kadangi mano labai jautri oda, kapiliarai odos paviršiuje. Po procedūros nereikėjo slėpto raudonumo, ODA ŠVYTĖJO.
Edita
Nuostabiai jaučiuosi po atliktų kobido masažo, limfodrenažo, akių ir antakių kontūrinio procedūrų labai paiilsėjau jaukioje aplinkoje.Esu labai dėkinga Erikai už profesionalumą, kruopštumą taip pat jos nuostabiai, maloniai mokinei Vytautei, kuri puikiai atliko kobido masažą. Užsukęs į saloną sūnus Dovydas Rimkus taip pat susidomėjo atliekamomis procedūromis ir šį kartą išsirinko biobtrono šviesos lempos procedūrą ir liko patenkintas. Didelis dėkui, kad esate.🥰❤🌞
Sandra
Turtingas patirtimi ir teikiamų paslaugų įvairove visiems gyvenimo atvejams! Dėkinga už suteiktus patarimus ir procedūras!
Renata
Širdingai dèkoju Erikai už nuostabiai atliktą japonišką Kobido veido masažą. Tikrai žinau, kad atvyksiu pas šią puikią specialistę dar ne kartą.
Gintarė
Po Kobido veido masažo ir limfodrenažinės procedūros švyčiu ir aš, ir oda! Puiki terapija ne tik odai, bet ir sielai. Po masažo veidas atrodo itin šviežias, žvalus ir pailsėjęs, dingo net smulkios mimikos raukšlelės. Nuostabu!
Inga
Esu Erikos klientė jau 10 metų. Niekam nepatikėčiau savo antakių, tik Erikai. Jos atliekamas ilgalaikis kontūrinis makiažas nuosaikus, neiššaukiantis, puikiai parinkta forma ir spalva, pasitikiu ja 100%. Metams bėgant spalva nesikeičia, tik tolygiai blunka, jokių pažaliavusių ar mėlynų antakių! Ir labai gera, jauki atmosfera, Erika visada turi naudingų patarimų ne tik dėl odos priežiūros, bet ir dėl sveikesnio gyvenimo būdo. Puiki savo srities specialistė :)
Edita
Esu labai patenkinta ir dėkinga salono savininkei Erikai už kokybiškai atliktas procedūras veido kobido masažas, lūpų ir antakių konturiniai, ausų vėrimas buvo greitas ir neskausmingas. Labai jauki aplinka malonus ir šiltas bendravimas. Planuoju sekantį apsilankymą. Rekomenduoju
Roberta
Dėkoju, Erika, už grožį. Penktus metus džiaugiuosi antakiais Ilgai svarsčiau, bet dabar džiaugiuosi ir ilgalaikiu akių kontūru. Jauki ir maloni aplinka, puiki specialistė.
Audronė
Plintantis virusas pakoregavo atostogų planus,keliones teko atidėti ramesniems laikams.Nusprendžiau atostogų metu pasgražinti.Atsitiktinai pasirinkau Erikos grožio saloną.Nuojauta neapgavo,džiaugiuosi antakių ir akių vokų ilgalaikiu makiažu.Erika puiki specialistė,dėmesingai įvertino,patarė,ką veide galima pakoreaguoti,puikiai atliko pasirinktas procedūras,pasirūpino,kad nebūtų nemalonių pojūčių.Akių sritis labai jautri,bet po procedūrų puikiai jaučiausi.Džiaugiuosi rezultatu ir kad atradau Erikos grožio saloną su siūlomom paslaugom.Ačiū ir sėkmės😊
Regina
Ačiū kosmetologei Erikai, antakiai atrodo nuostabiai :) labai rekomenduoju !
Regina
Likau labai petenkinta antakių dažymu. Rekomenduoju ne tik šią procedūrą, bet ir kobido veido masažą, kūno limfosdrenažą, veido ir kūno depiliacija.
Diana
Puiki aplinka bei maloni atmosfera. Kaina atitinka paslaugų kokybę. Visada gerai nusiteikusi kosmetologė-linergistė Erika Simčič - fantastiška savo srities specialistė. Rekomenduoju atvykti į šį grožio saloną ne tik moterims, bet ir merginoms, norinčioms palepinti savo veido odą atpalaiduojančiu kobido veido masažu ir įvairiomis veido ir kūno procedūromis.
Vilma
Didžiulį dėkingumą jaučiu kosmetologei Erikai už profesionaliai atliktas procedūras, už patarimus. Pirmą kartą Erika man atliko ilgalaikį makiažą maždaug prieš 9 metus buvau sužavėta savo darbą išmanančios kosmetologės darbo rezultatais, kuriuos matau kiekvieną kartą pažvelgus į veidrodį ir be galo džiaugiuosi. Dėkoju Jums, Erika, už Jūsų perteiktą energiją, nuostabiai atliktus „Kobido“ masažus ir kupiną ramybės, poilsio, atsipalaidavimo „Oazę“ į kurią patekus pamiršti kasdieninę rutiną, rūpesčius ir visada norisi sugrįžti. Ačiū !
sandra
Sveiki..Ąčiū nuostabiai meistrei Erikai ,už tobulą "kobido "masažą. Net viena procedura atjaunino veida💃. Naturalios priemonės,ir kvapai nuteikia maloniai...Tikrai grįšiu dar ne karta😍
Reda
Labai maloniai nuteikia Erikos atliekamos veido procedūros ir kobido masažas, puiki antakių atgaivinimo technika su hena dažymo procedūra. rekomenduočiau būsimoms kosmetologėms mokytis iš tokių subtiliai savo darbą išmanančių specialisčių kaip Erika.
Dovilė
Likau labai patenkinta meistrės Erikos atliktomis procedūromis: Kobido veido masažu, limfodrenažiniu kūno masažu, blakstienų laminavimu. Dirba profesionaliai, suteikia išsamias konsultacjas. Nuoširdžiai rekomenduoju!
Vaida
Erika savo srities profesionalė! Likau labai patenkinta atlikta veido procedūra, blakstienų laminavimo, kokybe. Labai patiko limfodrenažo procedūra bei kobido veido masažas. Grįšiu tikrai dar ne kartą! Ačiū
Julija
Puiki specialistė Erika.Rekomenduoju!
Rūta
Ačiū labai, puikiai savo profesinės srities žinovei Erikai. Dėkinga esu labai, nes veido procedūrai sugebėjo mane priimti tą pačią dieną, po skambučio. Po procedūros jaučiuosi nuostabiai. Gavau daugybę patarimų odos priežiūros klausimais. Labai džiaugiuosi, kad čia patekau.
Rasa
Kosmetologės Erikos profesionaliai atliekamos veido procedūros, pritaikyta kosmetika duoda akivaizdžius rezultatus, kurie jau po pirmos procedūros būna matomi. Ačiū.
Reda
Jauki ir maloni aplinka, profesionalus aptarnavimas. Didžiausi ir nuoširdžiausi komplimentai kosmetologei Erikai, kuri pasitinka su šypsena, tobulai atlieka procedūras, rekomenduoja tinkamiausias priemones veido priežiūrai ir visada išlydi su šypsena! AČIŪ! Sugrįšiu dar ne kartą!
Karolina
Labai vertinu kosmetologės Erikos skleidžiamą - gerą energetiką,p rofesionalumą ir atsidavimą savo darbui.
Reda
Ne tik jūsų veidas pajus šiltų ir švelnių rankų glostantį prisilietimą, bet ir jūsų širdis suvirpės nuo tokios plačios erudicijos, meilės gyvenimui ir žmonėms pasidalijimo.
Ieva
Erika-kosmetologė-profesionali savo srities specialistė,dirba nepriekaištingai ir kruopščiai,taip pat labai šilta ir spinduliuojanti visada gera nuotaika. REKOMENDUOJU! Tikrai nepasigailėsite, išeisite ne tik gražios, bet ir pailsėjusios! :)
Inga
Esame su dukryte (7 m.) labai dėkingos Erikai už auskariukų vėrimą. Labai šiltas, malonus bendravimas, profesionalus darbas! Erika sutiko suteikti paslaugą sekmadienį, t.y. ne darbo metu!!! Tikrai norisi sugrįžti ir išbandyti kitas salono siūlomas paslaugas. Ačiū, dar kartą!
Virgilijus
Esame be galo dėkingi Jūsų salono darbuotojoms ,kirpėjai ir makiažo virtuozei Daivai už pagalbą pasiruošiant gražiausiai mūsų šventei-vestuvėms. Taip pat padėkos žodžius taria jaunosios mama Birute ir jaunojo sesuo Lina. Pasitikime šiomis savo darbą išmanančiomis specialistėmis ir drąsiai galime rekomenduoti kitiems žmonems. Tad dar kartą sakome nuoširdų AČIŪ už Jūsų sukurtą grožį. Jaunieji Virgilijus ir Lina.
Rita
Džiaugiuosi nuostabiais antakiais, (naturalia hena dažymo procedūra). Ačiū Erika, tavo dėka moterys jaučiasi gražios 😍
Miglė
Vėrėmės ausytes (4m.dukrytei) pas Erika. Labai labai ačiū jai!!! Labai maloni, paslaugi. Visas laikas praejo labai smagiai, mažoji dama prasišypsojo visą laiką. Netgi po pirmos ausytes pravėrimo veide nedingo šypsena ir pasigrožėjusi auskariuku drąsiai leido meistrei pabaigt savo darbą. Likau apstulbusi, kad viskas praejo taip sklandžiai ir smagiai! O mažoji dama salona paliko su šypsena iki ausų! Mamytės, jei tik jūsų dukrytės prašo auskariukų-pirmyn! Jums išpildyti mažųjų princesių svajonę gali padėti puiki specialistė Erika. Rekomenduoju!
Lina
Erikos grožio saloną man rekomendavo kolegė. Visada atsargiai renkuosi naują kirpėją ar kosmetologę. Po pirmojo apsilankymo šiame grožio salone jau prabėgo penkeri metai. Tapau nuolatine kliente, nes vertinu profesionalumą ir kokybę. Kai kiekvienąsyk išeini atjaunėjęs, švytinčiu veidu ir akimis, pažvelgti į veidrodį kur kas smagiau. Įsitikinau, kad profesionalios kosmetikos priemonės, įvairios čia taikomos procedūros, masažai, gali daryti stebuklus ir padėti sustabdyti skubantį laiką.Svarbiausia, kiekvieną kartą čia apsilankiusi galiu tiesiog mėgautis ta malonia akimirka, kai gali užsimiršt, atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ir skirti laiką tik sau. Dažnai mes, moterys, save per maži mylime ir dalijame dėmesį, meilę visiems kitems: mylimiems žmonėms, vaikams, darbui, bet dažnai pamirštame pačios save. Niekada nepamiršiu kosmetologės Erikos žodžių, kai kartą skubėdama užbėgau ir pasakiau, kad artėja gimtadienis, todėl norėčiau atlikti keletą grožio procedūrų. Ji man atsakė: „O turėtumėtės savimi pasirūpinti ne tik prieš šventes. Mylėti save reikia kiekvieną akimirką. Kai jūsų akys blizgės, jausitės laiminga, graži, tą nuotaiką skleisite ir artimiausiems žmonėms". Ji buvo teisi. Dėkoju, kad mane išmokė mylėti save ir atrasti laiko sau. Kas gali būti nuostabesnio už puikią nuotaiką, kuria gali apgobti tau pačius brangiausius žmones. Šį saloną renkuosi ir rekomenduoju toms, kurios ieško ne tik profesionalių grožio procedūrų, bet ir sielos terapijos.
Eglė
Norėjau nuoširdžiai padėkoti kosmetologei Erikai už atliktą japonišką Kobido veido masažą. Tiesa, nors efektyviam rezultatui pasiekti reikia mažiausiai 3-7 procedūrų, man ir po pirmos norėjosi labiau šypsotis ir dažniau žvilgtelti į veidrodį. Atrodo ir nuovargio veide nebeliko po nemiegotos nakties su mažu sūneliu, ir smulkios raukšlelės kažkur išblėso, ir veido spalva tokia gaivi lyg raudonskruostės mergytės pasidarė. Juk nebe reikalo, Japonijoje nuo seno ši procedūra buvo daroma imperatoriškos šeimos nariams. Teigiama, kad pastoviai daromas šis masažas net gali atstoti chirurgines grožio priemones, apie kurias, prisipažinkim, dažna kuri kada ne kada susimąstom...
Ieva Vilkaite
Erika - profesionali kosmetologė. Veido drekinimo procedūros atliekamos nepriekaištingai. Puikus rezultatas. Džiaugiuosi atsigavusia ir atjaunėjusia veido oda. Pagirtinas ir ilgalaikis kontūrinis makiažas. Rezultatai stulbinantys, nereikalauja daug laiko praleisti prie veidrodžio kiekvieną rytą. Ačiū.

Jūsų nuomonė mums svarbi