Atsiliepimai

Miglė
Vėrėmės ausytes (4m.dukrytei) pas Erika. Labai labai ačiū jai!!! Labai maloni, paslaugi. Visas laikas praejo labai smagiai, mažoji dama prasišypsojo visą laiką. Netgi po pirmos ausytes pravėrimo veide nedingo šypsena ir pasigrožėjusi auskariuku drąsiai leido meistrei pabaigt savo darbą. Likau apstulbusi, kad viskas praejo taip sklandžiai ir smagiai! O mažoji dama salona paliko su šypsena iki ausų! Mamytės, jei tik jūsų dukrytės prašo auskariukų-pirmyn! Jums išpildyti mažųjų princesių svajonę gali padėti puiki specialistė Erika. Rekomenduoju!
Lina
Erikos grožio saloną man rekomendavo kolegė. Visada atsargiai renkuosi naują kirpėją ar kosmetologę. Po pirmojo apsilankymo šiame grožio salone jau prabėgo penkeri metai. Tapau nuolatine kliente, nes vertinu profesionalumą ir kokybę. Kai kiekvienąsyk išeini atjaunėjęs, švytinčiu veidu ir akimis, pažvelgti į veidrodį kur kas smagiau. Įsitikinau, kad profesionalios kosmetikos priemonės, įvairios čia taikomos procedūros, masažai, gali daryti stebuklus ir padėti sustabdyti skubantį laiką.Svarbiausia, kiekvieną kartą čia apsilankiusi galiu tiesiog mėgautis ta malonia akimirka, kai gali užsimiršt, atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ir skirti laiką tik sau. Dažnai mes, moterys, save per maži mylime ir dalijame dėmesį, meilę visiems kitems: mylimiems žmonėms, vaikams, darbui, bet dažnai pamirštame pačios save. Niekada nepamiršiu kosmetologės Erikos žodžių, kai kartą skubėdama užbėgau ir pasakiau, kad artėja gimtadienis, todėl norėčiau atlikti keletą grožio procedūrų. Ji man atsakė: „O turėtumėtės savimi pasirūpinti ne tik prieš šventes. Mylėti save reikia kiekvieną akimirką. Kai jūsų akys blizgės, jausitės laiminga, graži, tą nuotaiką skleisite ir artimiausiems žmonėms". Ji buvo teisi. Dėkoju, kad mane išmokė mylėti save ir atrasti laiko sau. Kas gali būti nuostabesnio už puikią nuotaiką, kuria gali apgobti tau pačius brangiausius žmones. Šį saloną renkuosi ir rekomenduoju toms, kurios ieško ne tik profesionalių grožio procedūrų, bet ir sielos terapijos.
Eglė
Norėjau nuoširdžiai padėkoti kosmetologei Erikai už atliktą japonišką Kobido veido masažą. Tiesa, nors efektyviam rezultatui pasiekti reikia mažiausiai 3-7 procedūrų, man ir po pirmos norėjosi labiau šypsotis ir dažniau žvilgtelti į veidrodį. Atrodo ir nuovargio veide nebeliko po nemiegotos nakties su mažu sūneliu, ir smulkios raukšlelės kažkur išblėso, ir veido spalva tokia gaivi lyg raudonskruostės mergytės pasidarė. Juk nebe reikalo, Japonijoje nuo seno ši procedūra buvo daroma imperatoriškos šeimos nariams. Teigiama, kad pastoviai daromas šis masažas net gali atstoti chirurgines grožio priemones, apie kurias, prisipažinkim, dažna kuri kada ne kada susimąstom...
Ieva Vilkaite
Erika - profesionali kosmetologė. Veido drekinimo procedūros atliekamos nepriekaištingai. Puikus rezultatas. Džiaugiuosi atsigavusia ir atjaunėjusia veido oda. Pagirtinas ir ilgalaikis kontūrinis makiažas. Rezultatai stulbinantys, nereikalauja daug laiko praleisti prie veidrodžio kiekvieną rytą. Ačiū.

Jūsų nuomonė mums svarbi